Strona główna » Nowosci » Gra w różnice: Czy potrafisz znaleźć 3 różnice między tymi 2 obrazkami w czasie krótszym niż 30 sekund?

Gra w różnice: Czy potrafisz znaleźć 3 różnice między tymi 2 obrazkami w czasie krótszym niż 30 sekund?

Wprawni obserwatorzy będą mogli dostrzec różnice między tymi dwoma obrazami.

Testy wizualne zawierają pułapki, które potrafią wykryć tylko prawdziwi geniusze. Na przykład w dzisiejszej grze różnicowej wydaje się, że nie ma różnicy między tymi dwoma obrazami. Potrzeba oczu dobrego obserwatora, aby je znaleźć, czy potrafisz znaleźć 3 różnice?

Czy potrafisz znaleźć 3 różnice w czasie krótszym niż 30 sekund?

Obraz testowy to zdjęcie pary. Zakochani właśnie kupili nowy dom. To pasjonująca historia, ale nie dajcie się rozproszyć pięknej narracji!

Zamiast tego przyjrzyj się dwóm obrazom, które są umieszczone obok siebie. Na pierwszy rzut oka nie zauważysz między nimi żadnej różnicy. Ustawienia są naprawdę bardzo podobne. Podobnie jest z ludźmi. Jednak ten wygląd jest zwodniczy, ponieważ te dwa obrazy mają 3 punkty, które różnią się od siebie. Od ciebie zależy, czy je znajdziesz.

Uważaj! Będziesz miał tylko 30 sekund na ich identyfikację. Aby być pewnym swojego strzału, bądź metodyczny! Porównaj po kolei wszystkie elementy składające się na oba obrazy. Oto jak błyskawicznie odnajdziesz różnicę między nimi!

Jeśli uda Ci się znaleźć wszystkie właściwe odpowiedzi w wyznaczonym czasie, to znaczy, że masz dobry zmysł obserwacji. Na pewno zdasz dużo trudniejszy test niż ten. Niemniej jednak, damy ci odpowiedź poniżej, na wypadek gdybyś nie mógł znaleźć różnic.

© Grudna

 

Czy zdałeś ten test wizualny?

Tak, zrobiłeś to! Gratulujemy, bo masz oczy doskonałego obserwatora! Nie wstydź się jednak, jeśli nie zdasz egzaminu! To się może zdarzyć każdemu, nie jesteś jedyny. Następnym razem postaraj się być bardziej spostrzegawczy!

© Grudna

Różnice dotyczyły zasłon, koloru okładki książki i wreszcie krzesła.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.