Strona główna » Nowosci » Gra w różnice: czy potrafisz znaleźć 3 różnice między tymi 2 obrazkami w ciągu 30 sekund?

Gra w różnice: czy potrafisz znaleźć 3 różnice między tymi 2 obrazkami w ciągu 30 sekund?

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności wizualne, aby przekonać się, czy nadal są doskonałe? Rozwiąż ten test, aby się o tym przekonać!

Dzisiejszy test jest ćwiczeniem plastycznym. Dotyczy ono wróżki i wróża zębowego. Mamy małą historyjkę, którą niewiele osób zna na temat zębów. Czy wiecie, że komary mają 47 zębów, a ślimaki 25 zębów? Fakt mało znany i wydaje się szalony jak na małe owady. W dzisiejszym ćwiczeniu nie będziesz musiał liczyć liczby zębów, ale różnice między dwoma przedstawionymi Ci obrazkami.

Sprawdź swoją percepcję wzrokową, znajdując różnice między tymi dwoma obrazkami

To wyzwanie przetestuje Twoją zdolność do rozróżniania szczegółów. Poświęć czas na dokładne przyjrzenie się dwóm obrazkom obok siebie, aby znaleźć wszystkie różnice, nawet te subtelne. Zwróć uwagę i skoncentruj się, aby zdać ten test.

© Grudna

 

Zanim rozpoczniesz grę, pamiętaj, że masz 30 sekund, ani jednej więcej, na znalezienie 3 różnic. Choć na pierwszy rzut oka te obrazki mogą wyglądać identycznie, tylko najbardziej uważne oczy będą w stanie dostrzec różnice. Ten test jest łatwy i można go wykonać w gronie rodziny i przyjaciół.

Aby znaleźć szczegóły, nie krępuj się powiększyć lub powiększyć obraz, ponieważ to ułatwi. Rzeczywiście, różnice mogą być niewielkie i powiększanie jest konieczne. Możesz również użyć wszelkich dostępnych środków, aby znaleźć błędy, nawet lupę. Teraz, gdy masz już wszystkie wskazówki, zacznijmy odmierzać czas.

Różnice, które trzeba było odkryć

Ten test może nie był taki łatwy w dostępnym czasie, ale myślimy, że udało Ci się go zrobić. Jeśli uważasz, że znalazłeś wszystkie różnice, sprawdź wyniki poniżej, aby to potwierdzić. Jeśli nie udało Ci się, poświęć trochę czasu, aby sprawdzić, co przeoczyłeś. Nie zniechęcaj się, to może zdarzyć się każdemu.

Rozwiązanie

Niektóre różnice były widoczne od razu, podczas gdy inne były bardziej dyskretne. Ale przy bystrym oku mogą być łatwe do zauważenia, oto rozwiązanie w obrazkach:

© Grudna

 

Pierwszym szczegółem były zęby. Przyjrzyj się uważnie: nie widać ich na drugim zdjęciu.

Drugim szczegółem była ręka, która na drugim zdjęciu nie jest taka sama. Szczegóły palców zostały wyblakłe.

Wreszcie, ogon również mógł wyskoczyć na ciebie. Kolor nie jest taki sam na drugim zdjęciu.

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.