Strona główna » Nowosci » Gra w różnice: Czy potrafisz znaleźć 3 różnice między tymi 2 ilustracjami w ciągu 15 sekund? Wyzwanie dla bardziej spostrzegawczych

Gra w różnice: Czy potrafisz znaleźć 3 różnice między tymi 2 ilustracjami w ciągu 15 sekund? Wyzwanie dla bardziej spostrzegawczych

Rozwiązanie tej zagadki wymaga nie tylko wysokiego IQ, ale także doskonałego wzroku.

Prosty test online może pomóc poprawić koncentrację i zdolność widzenia. Dokładnie tak jest w przypadku gry, którą dziś Wam zaprezentujemy. Przygotuj się więc na to, że dowiesz się, jak bardzo jesteś inteligentny i jak szybkie są twoje oczy. Czytaj dalej, aby poznać zasady gry.

Po co robić ten (wizualny) test IQ?

Test IQ jest często połączony z wyzwaniem wizualnym. Celem jest sprawdzenie, jak dobre są twoje oczy i jak inteligentny jesteś. Internautów na ogół przyciągają tego typu gry, ponieważ są one zwykle dostępne dla dużej liczby osób. W większości przypadków 95% nie udaje się przy pierwszej próbie, ale pracują przez różne zagadki, które pojawiają się. Szukasz tego rodzaju wyzwania?

Jak wykonać to badanie wzrokowe?

Pierwsze, co należy zrobić, to uważnie przeczytać tytuł. W istocie celem jest zidentyfikowanie 3 różnic obecnych na wizerunku kierowcy ciężarówki. Masz tylko 15 sekund na znalezienie różnic. Twój zmysł obserwacji i szybkość twojego mózgu zostaną wystawione na próbę w tym krótkim czasie. Pozostań więc skupiony i miej oczy szeroko otwarte. Wskazane jest nawet udanie się w spokojne miejsce, aby oddalić się od czynników rozpraszających, które mogą przeszkadzać.

© Grudna

 

Znajdź 3 różnice w wizerunku kierowcy ciężarówki

Oba obrazy prezentowane są tutaj razem. To znacznie ułatwia poszukiwania, ponieważ nie będziesz miał pokusy, by szukać gdzie indziej. Zeskanuj pierwszy nieerozyjny obrazek i zapamiętaj cechy, kolory, a zwłaszcza elementy wyświetlane na obrazku, takie jak ciężarówka, kierowca i jego ubranie, liczą się wszystkie szczegóły. Dzięki tym wskazówkom powinieneś mieć mniej więcej pojęcie o różnicach. Pamiętaj, że masz tylko 15 sekund na ich identyfikację.

Odpowiedź: 3 różnice na zdjęciu

Jeśli byłeś spostrzegawczy i skoncentrowany w trakcie gry, możesz zdać z pozytywnym wynikiem. Gra polegała na dostrzeganiu szczegółów na obrazku. Więc tutaj różnice polegały na długości okna ciężarówki, brodzie kierowcy ciężarówki i wielkości logo na jego kurtce. Jeśli zidentyfikowałeś to wszystko w ciągu 15 sekund, to zdałeś swój test na wizualne IQ z wyśmienitymi wynikami! Jeśli nie, spróbuj ponownie z innymi zdjęciami z testu IQ, aby się poprawić.

© Grudna

 

 

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.