Strona główna » Nowosci » Gra różnicowa: Masz 30 sekund na znalezienie 3 różnic! Test dla bystrych obserwatorów

Gra różnicowa: Masz 30 sekund na znalezienie 3 różnic! Test dla bystrych obserwatorów

Prosty i zabawny, ten wizualny test IQ pomaga określić twoje zdolności analityczne i intelektualne.

Dzisiejszy test przedstawia na pierwszy rzut oka dwa podobne obrazy, ale jeśli jesteś spostrzegawczy, zobaczysz, że są 3 różnice. To trudna łamigłówka wizualna, która wymaga od Ciebie koncentracji i zdolności intelektualnych.

Prezentacja testu: znajdź 3 błędy na obrazku w ciągu 30 sekund

Przed rozpoczęciem warto postawić się w spokojnym miejscu i skoncentrować. Odłóż na bok wszystko, co może ci przeszkadzać lub rozpraszać.

Oba obrazy przedstawiają małą dziewczynkę trzymającą w ręku pędzel. Na pierwszy rzut oka te dwa obrazy są dość podobne. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, zauważysz pewne różnice. Test polega na znalezieniu trzech błędów w czasie krótszym niż 30 sekund. Zwróćcie baczną uwagę, bo na tych dwóch zdjęciach liczy się każdy szczegół.

© Grudna

 

Odpowiedź na zagadkę wizualną: znajdź 3 błędy na obrazku w ciągu 30 sekund

Gratuluję Ci, jeśli udało Ci się wskazać 3 różnice w czasie krótszym niż 30 sekund. Masz bardzo duże zdolności intelektualne i umiejętności obserwacyjne. Te umiejętności będą bardzo przydatne w życiu codziennym. Możesz spróbować innych zagadek wizualnych, aby wyostrzyć je jeszcze bardziej.

Odpowiedź na to wyzwanie znajdziesz na poprawionym obrazku, a poniżej wyjaśnienie do tej wizualnej zagadki:

© Grudna

 

  • Błąd 1: Zwróć uwagę na dodatek na włosach dziewczyny. Widać, że zmienia miejsce z jednego zdjęcia na drugie.
  • Błąd 2: Spójrz na pędzel w dłoni dziewczynki. Zauważ, że na drugim zdjęciu końcówka zmienia kolor. Na jednym zdjęciu jest czerwony, a na drugim niebieski.
  • Błąd 3: Spójrz na zdjęcie, jak widać jest różnica we włosach chłopca.

Jeśli nie udało Ci się w porę znaleźć odpowiedzi, powinieneś wiedzieć, że inni ludzie również są w takiej samej sytuacji. Może się okazać, że zabrakło Ci koncentracji lub byłeś rozproszony. Nie zniechęcaj się, potrzebujesz tylko wytrwałości, aby wyostrzyć swoją koncentrację i zdolności intelektualne. Zawsze możesz spróbować innych mniej skomplikowanych zagadek, aby trenować swój mózg.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.