Strona główna » Zwierzęta » Goryl nie chce zostawić opiekuna w spokoju i załamuje się, gdy dowiaduje się dlaczego.

Goryl nie chce zostawić opiekuna w spokoju i załamuje się, gdy dowiaduje się dlaczego.

Goryl nie chce zostawić opiekuna w spokoju, załamuje się, gdy dowiaduje się dlaczego

Ta kobieta i ten goryl byli bardzo blisko przez długi czas. Jednak zwierzę zaczęło zachowywać się inaczej. Stało się odległe i bardzo agresywne. Zaniepokojona opiekunka poprosiła o pomoc, nie sądząc, że znajdzie się w zagmatwanej sytuacji. Opowiadamy o tym wszystkim!

Goryl zaczął zmieniać swoje zachowanie!

Jennifer jest opiekunką zoo od prawie 12 lat. Tydzień po przybyciu do pracy otrzymała nowe zadanie. odpowiedzialność za znalezienie goryla. Młoda kobieta była szczęśliwa, że jej pierwsze zadanie było tak ekscytujące!

Jennifer upewniła się więc, że znalazła wybranego przez siebie goryla. Skontaktowała się z ekspertem i szczęśliwie znalazła potencjalnego sprzedawcę. Zamknęli transakcję zgodnie z prawem, a ona była w stanie przynieść goryl w zoo.

Czytaj więcej
Jak często i jak długo należy wyprowadzać psa na spacer?

Goryl odmawia zostawienia opiekuna w spokoju, załamuje się, gdy dowiaduje się dlaczegoŹródło : Capture Instagram

Jennifer postanowiła nazwać goryla Sugar. Nie wiedziała, że 10 lat po adopcji wydarzy się coś niezwykłego. Kiedy zwierzę przybyło do zoo, zbadał go weterynarz i stwierdził, że jest w dobrym zdrowiu.

Ale 10 lat po jego adopcji, goryl zaczął zachowywać się dziwnie. Wydawał się mieć głowę gdzie indziej, a czasami nawet się nie ruszał. Jennifer była zaniepokojona, ale nie mogła nic zrobić, ponieważ Sugar stał się bardzo duży.

Zaangażowanie organów ścigania!

Jennifer w końcu zdecydowała się zadzwonić do weterynarza by jej pomógł. Przez telefon poprosił ją, by położyła goryla. Dzięki temu zwierzę będzie czuło się bardziej komfortowo, ponieważ ruch uliczny opóźni jego przybycie na miejsce zdarzenia.

Jennifer poprosiła kolegów, by zawieźli weterynarza do kliniki na motocyklu. Starała się nie opóźniać sprawy, ponieważ goryl zaczynał strasznie cierpieć. Kiedy dotarł na miejsce, lekarz musiał uspokoić zwierzę silnym środkiem uspokajającym , ponieważ stało się bardzo agresywne.

Aby przeczytać
Umierająca kobieta żegna się ze swoją papugą, rozdzierająca serce reakcja ptaka

Weterynarz był w stanie wykonać niezbędne badania, ale jego reakcja zmieniła się natychmiast po wykonaniu USG. Skontaktował się z władzami ponieważ ta historia wymagała ich wiedzy.

Goryl odmawia pozostawienia zoo w spokoju, załamuje się, gdy dowiaduje się dlaczegoŹródło : Capture Instagram

Jennifer nie rozumiała, co się dzieje, dopóki policjant nie pokazał jej kilku zdjęć. Na jednym ze zdjęć była w stanie zidentyfikować eksperta, który sprzedał jej goryla. Według policji, mężczyzna był poszukiwany przez długi czas za przestępstwo medyczne.

Weterynarz był w stanie uratować życie goryla i innej istoty!

Weterynarz faktycznie skontaktował się z organami ścigania, ponieważ odkrył pchłę w brzuchu goryla. Przestępca wszczepił ją zwierzęciu z zamiarem nielegalnego wyprodukowania nowej metody leczenia. Jennifer była zszokowana rewelacjami, które właśnie usłyszała. Władze poszukują obecnie podejrzanego mężczyzny.

Jeśli chodzi o goryla, weterynarz był w stanie usunąć chip z jego brzucha. Ale oprócz tego przedmiotu, podczas USG odkrył również, że zwierzę było w ciąży. Lekarz był w stanie urodzić zwierzę po cesarskim cięciu. Według lekarza, stworzenie może być warte dużo pieniędzy, ponieważ jest na skraju wyginięcia.

Czytaj więcej
Kocia energia i paranormalne doświadczenia z kotami-duchami

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.