Strona główna » Zwierzęta » Dziwny przypadek foki albinoski, której grozi odrzucenie przez własny gatunek

Dziwny przypadek foki albinoski, której grozi odrzucenie przez własny gatunek

Video: Dziwny przypadek foki albinoski, której grozi odrzucenie przez kolonię

Czerwone włosy i niebieskie oczy, to jest przypadek Dziwna foka albinoska która jest zagrożona odrzuceniem przez swoją kolonię.

Ze względu na swój wygląd, pieczęć może zostać odrzucona przez inne pieczęcie. Rzeczywiście, będą patrzeć na nią w dziwnie inny sposób i nie pozwolą jej się zintegrować.

Małe zwierzę ma zaledwie nieco ponad miesiąc, ale ta rudowłosa, niebieskooka foka zdążyła już wstrząsnąć światem zwierząt swoim dziwacznym wyglądem.

Dziwny przypadek foki albinoski zagrożonej odrzuceniem przez swoją kolonię:

Na stronie odkryto pieczęć przez zespół biologów morskich na wyspie Tyuleny na Morzu Ochockim w Rosji,

Zwierzęciu grozi odrzucenie przez resztę swojej kolonii i zostanie brzydkim kaczątkiem.

Biolog Vladimir Burkanov powiedział:

Że wykryli już oznaki, że może zostać zdezawuowany przez własny gatunek.

Video: Dziwny przypadek foki albinoski, której grozi odrzucenie przez kolonięŹródło: Capture Instagram

Dlatego eksperci obawiają się ewentualnego odrzucenia kolonii. Kolonia nie spowodowała jeszcze żadnych takich działań wobec. małe zwierzęZauważyli, że nie chcą jej integrować z grupą.

Pozostałe foki nie zwracają na niego zbytniej uwagi:

W 2011 r, kolejna pieczęć „Czerwona” foka została porzucona przez matkę i odrzucona przez swoją kolonię, więc trzeba było ją ratować. Ratownicy nazwali ją Nafanya i zabrali, by zamieszkała w akwarium w Soczi na wybrzeżu Morza Czarnego.

Ale nie wszystko jest doom and gloom. Podobna pieczęć znany jest z życia na Wyspie Beringa, również na rosyjskim Pacyfiku. Obecnie ma pięć do sześciu lat, ale jeszcze nie udało się go rozmnożyć.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy aby odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.