Strona główna » Horoskop » Dziś rozpoczyna się okres pecha dla 3 znaków zodiaku: nic nie idzie dobrze

Dziś rozpoczyna się okres pecha dla 3 znaków zodiaku: nic nie idzie dobrze

Niezależnie od tego, czy masz szczęście czy pecha, prawdopodobnie wiesz, że wszystko jest kwestią perspektywy. I dotyczy to również astrologii, każdy znak zodiaku ma swoje wzloty i upadki! Tak jest w przypadku trzech znaków zodiaku, które od dziś będą miały pecha – Księżyc w pełni wchodzi w znak Panny, a Saturn przenosi się do Pisces. Zobaczmy, co niebo ma w zanadrzu dla tych zodiakalnych tubylców. Rozszyfrujmy!

Astrologowie przeskanowali niebo i zidentyfikowali znaki zodiaku, które od dziś są najmniej rozpieszczane przez gwiazdy! Dowiedz się, czy jesteś jednym z nich i odkryj, co Twoje przeznaczenie ma w zanadrzu w nadchodzących dniach.

Które 3 znaki zodiaku będą miały od dzisiaj pecha?

Z Pełnią Księżyca w Pannie i Saturnem, planetą karmy i dyscypliny, w Rybach, z pewnością nie ma powodu do nudy, na dobre i na złe. Nie wyciągaj pochopnych wniosków i słuchaj tego, co Wszechświat chce ci powiedzieć o twoim przeznaczeniu. Chociaż niektóre natywy mogą otrzymać złe wiadomości, powinny pamiętać, że jest to tylko przejściowa faza, która skończy się prędzej czy później!

Gemini

Drogi Gemini, jesteśmy świadomi, że pech wydaje się być ostatnio lepszy od Ciebie, co może być trudne na co dzień. Wraz z wejściem Księżyca w znak Panny, ten okres turbulencji jest destrukcyjny i towarzyszy mu zmęczenie i niepokój. Dlatego zaleca się, abyś pozwolił sobie na chwile rozproszenia i relaksu, aby naładować baterie. Co więcej, ważne jest, abyś poświęcił czas dla siebie i skupił się bardziej na własnych zainteresowaniach. To jedyny sposób, aby odzyskać swoją zwykłą energię i utrzymać kłopoty na dystans. Pamiętaj, że nie jesteś sam i że zawsze możesz wezwać swoich bliskich i dostępne zasoby, aby pomóc Ci przez tę mękę! Pozostań silny i pozytywny, a wyjdziesz z tego okresu jeszcze silniejszy niż wcześniej. Cokolwiek się wydarzy, pamiętaj, że jesteś silną i odporną osobą, i że masz zdolność do pokonywania wszelkiego rodzaju przeszkód z latającymi kolorami!

Virgo

Saturn oficjalnie opuścił Wodnika i przeniósł się do Ryb! W związku z tym, w nadchodzących dniach możesz doświadczyć głębokiego kryzysu wewnętrznego. Wątpliwości i dylematy mogą Cię nękać, ale ważne jest, abyś potrafił zachować nadzieję i stawić czoła tym trudnościom… Chociaż może być kuszące, aby czekać na wyjaśnienie, jak zareagować i zaplanować kolejne działania, gwiazdy radzą Ci wziąć głęboki oddech i zająć się jednym problemem na raz. Pamiętaj, że wszystkie życiowe przeszkody można pokonać przy odrobinie cierpliwości i wytrwałości. Pełnia Księżyca wchodzi w Pannę i może sprawić, że będziesz chciał się poddać… słowo rady: nie poddawaj się! Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby oprzeć się tym próbom. Tylko w ten sposób możesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć umiejętność pokonywania przyszłych przeszkód. Miej zaufanie do siebie i podążaj dalej z odwagą i determinacją. Jesteś w stanie przenieść góry, jeśli musisz!

Sagittarius

Saturn w Pisces prawdopodobnie będzie miał na ciebie negatywny wpływ, a to dlatego, że nagle przeszedł z elementu Powietrza do elementu Wody. Jednak nie powinno to cię zniechęcać, ponieważ jest całkiem możliwe, aby nawigować przez ten trudny okres. Prawdą jest, że pochopne i nierozważne ruchy mogą mieć negatywny wpływ na Ciebie w tym okresie. Dlatego też gwiazdy zalecają, abyś nie spieszył się z niczym! Zamiast więc odkrywać nowe miejsca w tym czasie, lepiej poczekaj aż burza ustąpi! Wykorzystaj w pełni ten okres, aby skupić się na ważnych aspektach swojego życia. W ten sposób będziesz w stanie przetrwać turbulencje i przenieść się do bardziej interesujących i ekscytujących nowych horyzontów. Ostatnia rada, drodzy mieszkańcy znaku Strzelca: trzymajcie się mocno i bądźcie cierpliwi!

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.