Strona główna » Zwierzęta » Dlaczego kot cały czas merda ogonem?

Dlaczego kot cały czas merda ogonem?

Choć wydaje się nonszalancki, a nawet obojętny, kot jednak ma emocje. Tym razem skupimy się na tym, że merdają ogonami. Nasi naukowcy oferują Ci kilka odpowiedzi.

Za tym kocim zachowaniem kryją się wielkie emocje!

Jeśli istnieje jedno zwierzę domowe, które jest szczególnie lubiane przez ludzi, to jest to kot. W niektórych cywilizacjach są one wręcz czczone. Skupmy się jednak na naszym głównym problemie, czyli na tym, że. merdanie ogonem.
Oczywiście, wskazuje to na potrzebęwyrazić uczucie. Ale nie zawsze jest to negatywne, daleko od tego. Kot chce po prostu wyrazić swoje przywiązanie do właściciela. Ale to zależy od tego, jak często kotka ją miesza.

Jeśli jest dość wolny, oznacza to po prostu, że ma potrzebuje firmy. W tym samym czasie kot może skupić się na konkretnym obiekcie. Oznacza to, że stara się lepiej koncentrować.
W niektórych przypadkach, kotek chce by bawić się ze swoim panem. Następnie zwraca się do stóp swojej właścicielki. Jednocześnie jego działania są dość oczywiste. W tym przypadku lepiej jest utrzymywać z nim relacje, jeśli masz czas.

W innych przypadkach kotka potrzebuje pomocy!

Instynkt ochronny jest u kotów bardzo silny. Na najmniejszy gest, którego nie rozumie, ma tendencję do bycia niezwykle czujny. Duże znaczenie dla kota ma również jego pan. W żadnym wypadku nie pozwoliłby, aby cokolwiek innego go skrzywdziło.
Zwiększa więc tempo obrotu swojego ogona, aby być gotowym w odpowiednim momencie. Tutaj najlepiej być ostrożnym i nie przeszkadzaj mu. Jeśli to zrobisz, może stać się to dość niebezpieczne.

Najpoważniejszy przypadek może wystąpić, gdy porusza się tylko końcówka jego ogona. Należy zauważyć, że kot ma ekstremalną kontrolę nad swoimi częściami ciała. Rzadki fakultet dla zwierząt domowych.
Ale dla kota ten ruch jest stosunkowo prosty. W tym przypadku oznacza to, że wcale nie jest szczęśliwy. I to jest często dzięki tobie ! Najlepiej zostawić go w spokoju.

Czy posiadanie kota w domu jest konieczne?

Nawet jeśli często brakuje mu naturalnego instynktu, obecność kota w domu jest zdecydowanie zalecany. Oprócz posiadania wiernego towarzysza, Twój poziom stresu może szybko się obniżyć. To samo dotyczy innych problemów z sercem.

Dzieci, które są przyzwyczajone do posiadania kociego otoczenia, są również mniej narażone na atak serca.dostać astmy i alergii wszystkie rodzaje alergii. Warunkiem jest oczywiście wiedza, jak sobie z tym poradzić.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela,
Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.