Strona główna » Zwierzęta » Czym są i jakie mają umiejętności?

Czym są i jakie mają umiejętności?

Najbardziej eleganckie rasy psów: jakie są i jakie mają możliwości?

Co jest pierwszą rzeczą na co patrzy człowiek kupując zwierzaka? Trudno się zorientować, bo wiele osób decyzję o tym, jakiego psa przywieźć do domu i uczynić pupilem, podejmuje na podstawie swoich codziennych zajęć, intensywnych lub nie, tego, czy ma dzieci, czy mieszka w domu, czy w mieszkaniu itp. Są jednak pewne rasy psów, które uważane są za bardziej eleganckie.

Pięć najbardziej eleganckich ras psów
chart afgański
Źródło : Instagram

Szarak afgański to pies, który wymaga dużo pielęgnacja i utrzymanie, w tym grooming. Ma długą jedwabistą sierść, mocną, łukowatą szyję, wydatne biodra, szerokie kończyny, widocznie zaznaczoną krzywiznę przy kolanach i pierścieniowy ogon. Jego charakter jest silny, zdystansowany i pewny siebie.

Weimar Spaniel
Źródło: Instagram

Wprowadza elegancję do DNA. W XIX wieku psy tej rasy należały głównie do arystokratów z Weimaru, którzy wykorzystywali je do polowań na dużą zwierzynę. To aktywne psy, które potrzebują ruchu przez cały dzień. Są inteligentne i potrzebują dużo interakcji z ludźmi. Słowo porady: trzymaj Weimaranera z dala od innych zwierząt, takich jak gryzonie lub ptaki, ponieważ historia polowań tej rasy może spowodować, że pies będzie je atakował.

Owczarek szkocki długowłosy
Źródło : Instagram

Ta rasa psów jest niezwykle towarzyska i potrafi dogadać się z innymi psy i z ludźmi, których spotyka na ulicy. Jest to rasa bardzo polecana dla rodzin z dziećmi. Te psy potrzebują uwagi i szkolenia i są bardzo inteligentne.

Saluki
Źródło : Instagram

Saluki bardzo dobrze czuje się w rodzinie, i może być niezwykle nieśmiały przy ludziach. ludzie Jest wierny, spokojny, zwraca uwagę na najmniejszych domowników i potrzebuje aktywności każdego dnia. Są wierne, spokojne, zwracają uwagę na mniejszych domowników i potrzebują aktywności każdego dnia. Są szczupłe, mają długie włosy w uszach i bywają bardzo wybredne w jedzeniu.

Seter irlandzki
Źródło : Instagram

To bardzo zabawne i inteligentne psy. Uwielbiają robić psoty. Ale ta rasa musi biegać intensywnie codziennie ze względu na swój charakter jako myśliwy, dlatego należy zachować ostrożność również przy wprowadzaniu go do innych mniejszych zwierząt domowych.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.