Strona główna » Nowosci » Czy uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zdać ten test logiczny?

Czy uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zdać ten test logiczny?

Pamiętaj, że ważne jest, aby dbać o siebie i upewnić się, że nie jesteś zbyt zmęczony. Aby pomóc Ci się zrelaksować, proponujemy zrobić sobie przerwę z tym małym gra logiczna.

Ta gra pozwoli ci mądrze wykorzystać czas i jednocześnie uwolnić się od presji, ponieważ będziesz mógł się zrelaksować, jednocześnie wykorzystując swoje zdolności intelektualne. Jeśli jesteś gotowy, to czas zacząć.

Jakie są instrukcje do tego testu logicznego?

Dla ten testW tym teście pokażemy ci obrazek z dwoma trójkątami, jeden mniejszy od drugiego. Jednak te dwa trójkąty będą dość wyjątkowe, ponieważ mniejszy będzie składał się z trzech zapałek, podczas gdy większy będzie składał się z sześciu zapałek.

Aby odnieść sukces ten testTwoim celem będzie przesunąć trzy zapałki, aby utworzyć pięć trójkątów zamiast dwóch. Postaraj się maksymalnie skoncentrować, aby rozwiązać tę łamigłówkę, ponieważ polega ona na logice i rozumowaniu.

Legrisou.fr

Dlaczego warto wykonać test logiczny?

Po pierwsze, celem tego rodzaju testu jest odwrócenie uwagi, abyś mógł zrobić sobie kilka minut przerwy w ciągu dnia. Po drugie, dzięki Internetowi testy tego rodzaju są łatwo dostępne w dowolnym miejscu i czasie. Wreszcie, testy logiczne, jak sama nazwa wskazuje, nie tylko sprawdzą twój zmysł logiki i umiejętności rozumowania, ale także poprawią je i udoskonalą. Rzeczywiście, ważne jest, aby regularnie oceniać swoje umiejętności, aby dowiedzieć się, gdzie leżą twoje słabości i je naprawić. Ponadto testy te mogą być wykorzystywane jako ćwiczenia, a tym samym znacznie poprawić wydajność intelektualną.

Test dobiegł końca. Jaka jest twoja ostateczna odpowiedź?

Szczerze gratulujemy wszystkim, którym udało się znaleźć prawidłową odpowiedź, jesteśmy pod wrażeniem waszej wnikliwości.

Dla tych z was, którym nie udało się ukończyć tego testu logicznego, nie martwcie się, wyjaśnimy, co trzeba było zrobić, aby zaliczyć tę łamigłówkę. Na przykład, aby zaliczyć, trzeba było użyć zapałek z mniejszego trójkąta i umieścić je wewnątrz większego.

Aby uzyskać pięć trójkątów, wystarczyło utworzyć mały trójkąt wewnątrz dużego trójkąta. Jednak wierzchołek tego nowego trójkąta powinien być skierowany w dół. W ten sposób otrzymałbyś duży trójkąt zawierający cztery małe trójkąty, co daje w sumie pięć trójkątów.

Oto rozwiązanie na obrazkach, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć.

Legrisou.fr

Jeśli podobał Ci się ten test logiczny, sugerujemy udostępnienie go w sieciach społecznościowych, aby poinformować o nim znajomych i rodzinę.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.