Strona główna » Zwierzęta » Czy twój kot nie pozwala ci spać w nocy? Oto nieomylna wskazówka, jak go uśpić.

Czy twój kot nie pozwala ci spać w nocy? Oto nieomylna wskazówka, jak go uśpić.

Czy twój kot nie daje ci spać w nocy? Oto nieomylna wskazówka, jak go uśpić

Ciężki dzień pracy zasługuje na dobry sen. Ale kiedy kot rozbija się w twoim pokoju i dołącza do ciebie w łóżku, nie ma mowy o śnie. Chce, by się nim zajmować, staje się centrum uwagi. Rzeczywiście, kotek trzyma cię zajęty, a następnie bezsenna noc jest w sklepie. Oto kilka rozwiązań, aby tego uniknąć!

Odwrócenie uwagi kota

W każdym przypadku kota można rozpoznać po tym, że jest flegmatyczny i leniwy. Jego ulubioną rozrywką jest wylegiwanie się w małym kącie domu, tak jakby spędzał tam cały dzień. Ale lubi też się bawić, często biegając za wszystkim, co się rusza. Będąc z natury łowcą, nie daje szans małej myszce.

Przed pójściem spać rozważ zabawę z nim, przyciągając jego ciekawość małym przedmiotem w postaci piłki. Tym razem wystarczy mała piłeczka. Przetocz ją przed nim i rusza w pogoń. Podczas gdy on gra, dyskretnie wróć do swojego łóżka, nie zapominając o zamknięciu drzwi. Celem jest odwrócić jego uwagę i sprawić, by był zajęty.

Do przeczytania
Czym są dingo i dlaczego są naturalnym laboratorium biologicznym?

Czy twój kot nie daje ci spać w nocy? Oto nieomylna wskazówka, jak ją uśpićŹródło : Capture Instagram

Najwyraźniej kot jest trochę chciwy. Jest to jedna z jego słabości, którą będziesz musiał wykorzystać. Gdy będzie miał pełny brzuch, nie będzie cię męczył swoim ciągłym miauczeniem. Daj mu dobrą porcję jego ulubionego pasztetu podczas wieczoru w porze kolacji. Będzie się cieszył i dokończy swoją miskę.

Dobrze nasyconyPozostaje mu tylko umyć się, znaleźć dobre miejsce i spokojnie zasnąć. Rzeczywiście, ty również będziesz spał w spokoju, nie będąc niepokojonym.

Przyzwyczajenie pupila do własnego łóżka

Koty uwielbiają komfort. Zrób mu mały koszyk z miękką aksamitną lub satynową poduszką, który umieścisz w określonym miejscu. Będzie to jego małe łóżko.

Na stronie przyzwyczajanie go do odpoczynku na niejZnajdzie tam swoje miejsce. Nasz mały kotek nie jest taki trudny, łatwo dostosowuje się do warunków, które mu narzucamy. Dlatego trzeba wiedzieć, jak do niego mówić!

Czytaj więcej
Tych 10 sekretów twój pies nie powie ci o swoim zdrowiu

Czy twój kot nie daje ci spać w nocy? Oto nieomylna wskazówka, jak ją uśpićŹródło : Capture Instagram

Zajmie to trochę czasu, ale trzeba wytrwać. Odnajdzie swoje ścieżki po trochu dzięki pieszczotom i dużej ilości przytulania.

Ty i kot będziecie mieli swoją stronę, każdy swoje terytorium! Spędzicie więc spokojną noc bez obaw, że ktoś przeszkodzi Wam w pięknym śnie.

A gdyby tak kot spędził z Tobą noc?

Kot może nie dawać ci spać, ale nieczęsto po to, by cię denerwować. To kot żądny czułości i ciepła. Czasem przychodzi do ciebie, do twojego łóżka, bo chce, żebyś go rozpieszczał. Jest to jego sposób na danie Ci do zrozumienia, że nie chce być sam.

Oto rozwiązanie w takim razie. Dlaczego nie spać z kotem? Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W Twoich ramionach, pod kołdrą będzie czuł się bezpiecznie i pewnie. Będzie cię kołysać delikatność jego mruczenia. Spokojny dźwięk, który cię zmiękczy i uspokoi. Będziesz spał, opróżniony ze stresu dnia, a ponadto jest to terapia zalecana przez lekarzy.

Czytaj więcej
Wideo: Kobieta i jej pies napotkali rzadkie zwierzę, którego nie potrafili zidentyfikować

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.