Strona główna » Nowosci » Czy masz umiejętności geniusza? Udowodnij to, rozwiązując tę zagadkę w mniej niż 10 sekund!

Czy masz umiejętności geniusza? Udowodnij to, rozwiązując tę zagadkę w mniej niż 10 sekund!

Tylko prawdziwy profesjonalista znajdzie właściwą odpowiedź w dostępnym czasie.

Nie ma nic takiego jak wizualna łamigłówka, aby sprawdzić swoje umiejętności intelektualne i obserwacyjne. Ten mały test pomoże stymulować twój mózg, ponieważ na pierwszy rzut oka może wydawać się łatwy, ale nie jest. Skoncentruj się i spróbuj ukończyć wyzwanie. Będziesz miał tylko 10 sekund na znalezienie właściwej odpowiedzi. Zrób co w Twojej mocy, ale pamiętaj, że zegar tyka.

Test IQ: instrukcje do wykonania

W tym teście zostaniesz przedstawiony z obrazkiem. Na obrazku znajdują się cztery (4) kobiety. Każda z nich ma swoją własną budowę ciała i styl: nie są do siebie podobne. Aby zdać ten test, musisz dowiedzieć się, która z nich jest najstarsza. Jednak czeka Cię dodatkowa trudność. Na dokonanie wyboru będziesz miał nie więcej niż 10 sekund. Będziesz musiał połączyć szybkość, koncentrację, inteligencję i logikę.

© Grudna

 

Jaki jest sens tego typu wyzwania?

Otóż 99% osób, które próbowały rozwiązać tę zagadkę, nie odniosło sukcesu. To powinno Cię jeszcze bardziej zmotywować, ponieważ przejście tego testu udowodniłoby, że naprawdę jesteś geniuszem. Co więcej, ważne jest, aby spróbować rozwiązać tego rodzaju zagadkę, aby sprawdzić siebie, ale także, aby ćwiczyć. Rzeczywiście, im więcej twój mózg ćwiczy, tym bardziej poprawią się twoje umiejętności intelektualne. Jest to dobry sposób, aby wyostrzyć swoje umiejętności obserwacji i udoskonalić swoją logikę. Limit czasu zmusi cię do doskonałości i tym samym podkreśli, do czego naprawdę jesteś zdolny.

Minęło 10 sekund. Czy znalazłeś właściwą odpowiedź?

Kobieta w niebiesko-bordowej garsonce była najstarsza ze wszystkich. Szczere gratulacje dla tych, którym się udało. Jesteś jedną z niewielu osób, które mają zadatki na prawdziwego geniusza.

Jak widać, nie wystarczyło wybrać losowo jedną z kobiet. Trzeba było skupić się na szczegółach. Jeśli na pierwszy rzut oka wszystkie wyglądały młodo, to jeden szczegół pozwalał odróżnić, która z nich jest starsza od pozostałych. Nie należy skupiać się na ubraniach, a raczej na twarzy każdej z nich. Rzeczywiście, wszyscy mieli naturalne włosy, z wyjątkiem tego ubranego na niebiesko. Dlaczego tak było? Ponieważ nosiła perukę, więc miała coś do ukrycia. Aby pomóc ci lepiej zwizualizować, rozwiązanie zostanie ci przekazane na obrazku tuż poniżej.

© Grudna

 

Nie zapomnij zaprosić swoich przyjaciół i rodziny, aby spróbować i ukończyć test, udostępniając go na swoich portalach społecznościowych.

Related post

Gorska
Napisane przez : Gorska
Pasja do słów, praca web-writera to dla mnie konieczność od ponad 9 lat. Jestem pasjonatem gier i artykułów rozrywkowych. Stało się to pasją, którą dzielę się z Wami.