Strona główna » Nowosci » Czy jesteś jedną z nielicznych osób, które posiadają umiejętność wykonania tego matematycznego wyzwania w 25 sekund?

Czy jesteś jedną z nielicznych osób, które posiadają umiejętność wykonania tego matematycznego wyzwania w 25 sekund?

Czy masz kilka minut wolnego czasu? Czy lubisz wyzwania, ale i matematyka? A więc, to wyzwanie matematyka jest dla Ciebie. Proponujemy, abyś sprawdził swoje możliwości próbując rozwiązać to wyzwanie w ciągu kilku sekund.

Jest to doskonała okazja, aby wykorzystać swoje umiejętności w zabawie. Poświęć czas na koncentrację, a następnie rozpocznij.

Jakie są instrukcje do tego wyzwania matematycznego?

Do tego testu matematycznego przedstawimy Wam obrazek, na którym pojawi się kilka operacji. Będą one jednak dość szczególne, bo o ile wynikiem każdego z nich jest liczba, to operacje wykonane są z kwiatów.

Aby odnieść sukces w tym wyzwaniu, będziesz musiał znaleźć odpowiedź na ostatnią operację, którą będzie podział. Aby to zrobić, Twoim pierwszym zadaniem będzie znalezienie wartości każdego z kwiatów na podstawie danych zawartych na obrazku.

Także, będziesz miał tylko 25 sekund na znalezienie właściwej odpowiedzi. Przygotuj więc swój stoper zanim zaczniesz.

Legrisou.co.uk

Dlaczego warto spróbować rozwiązać matematyczną zagadkę?

Oprócz tego, że wyzwania matematyczne są zabawą, mogą być eNiezwykle przydatne dla utrzymania aktywnego i zdrowego umysłu. Pomagają bowiem w poprawie logiki i zdolności poznawczych, czyli sprawności umysłowej, koncentracji i umiejętności rozwiązywania problemów.

Ponadto, tego typu wyzwania są bardzo dobre dla twojej pamięci. Należy jednak pamiętać, że ten popularny rodzaj wyzwań działa jak aktywność dla Twojego mózgu. Puzzle pozwalają na wykorzystanie swoich umiejętności bez wywierania na siebie presji i bez zmęczenia. W rezultacie pomagają zwalczać stres i niepokój.

Właśnie minął czas, czy udało Ci się osiągnąć sukces?

Odpowiedzią na ostatnią operację była liczba 1. Gratulacje dla tych z Was, którym udało się ukończyć to matematyczne wyzwanie w 25 sekund. Wasze umiejętności analityczne i wnikliwość są naprawdę imponujące.

Dla tych, którym się nie udało, nie martwcie się, wszystko wyjaśnimy. Aby uzyskać ostatni wynik, należało znaleźć wartość każdego kwiatu na podstawie podanych obliczeń. Robiąc to, vou uświadomiłby sobie, że wartość każdego kwiatu była równa 3.

Wystarczyło potem zamienić liście na 3 i uzyskałbyś odpowiedź, czyli liczbę 1 dla ostatniej operacji. Oto rozwiązanie w obrazkach dla tych, którzy mają problem ze zrozumieniem.

Legrisou.fr

Najwięcej, prosimy o udostępnienie tego wyzwania matematycznego na swoich portalach społecznościowych, jeśli się podobało.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.