Strona główna » Zwierzęta » Choremu psu przyczepiono etykietę „wilkołaka”, nikt nie chciał mu pomóc, dopóki nie pojawił się apel

Choremu psu przyczepiono etykietę „wilkołaka”, nikt nie chciał mu pomóc, dopóki nie pojawił się apel

Chory pies oznaczony jako „wilkołak”, nikt nie chciał pomóc, dopóki nie pojawił się apel

Psy są wspaniałymi towarzyszami życia. Uczą nas, kochają, dbają o nas nawet wtedy, gdy nie zwracamy na nich uwagi, karmią nasze dusze i zawsze dają nam powody do dobrego samopoczucia.

Psy są mistrzami bezwarunkowej miłości. Są wierne, nigdy nie zapominają się przywitać lub merdać ogonem, gdy nas widzą. W zamian te czworonożne anioły proszą tylko o jedno: miłość, dobre jedzenie i wodę.

Wiele psów nie dostaje szansy bycia kochanym i docenionym tak jak na to zasługuje, tak jak w tym przypadku.

Kiedy ratownicy przybyli, aby pomóc psuPies od miesięcy był porzucony i zaniedbany, pisze Dogfull. Nikogo nie obchodziło, jakie to zwierzę, ani nawet czy był to pies. Dlatego nikt nie chciał mu pomóc.

Aż zobaczyła go pewna kobieta i wystosowała rozpaczliwy apel na Facebooku. YB Rivlores zamieścił jednak serię zdjęć psa. I Megan Bowe, ratownik zwierząt, odpowiedział.

Chory pies został opisany jako. "wilkołak"ale nikt nie zatrzymał się, by mu pomóc, aż ktoś zawołałŹródło: Capture Instagram
Pies otrzymał pomoc

Założycielka Bowe’s Adoptable Rescue Pups zauważył na zdjęciach, że owczarek niemiecki był gaz do dechy, ale nie wiedziała, jak bardzo jest źle, dopóki nie przybyła, aby go uratować.

Zabrała Kinga do weterynarza, w którym ustalono, że pies miał tylko rok. Kilka miesięcy wcześniej złamał miednicę. „Ma złamaną miednicę, do której doszło kilka miesięcy temu. Kości się goją.

Chory pies został opisany jako. "wilkołak"ale nikt nie zatrzymał się, by mu pomóc, aż ktoś zawołałŹródło : Capture Instagram

Piesek wraca do zdrowia dzięki miłości i uczuciu, jakie dał mu ten ratownik.

Jest teraz szczęśliwym zwierzęciem.. Jest teraz kochającym, bardzo inteligentnym psem z wielką radością życia.

Chory pies został opisany jako. "wilkołak"ale nikt nie zatrzymał się, by mu pomóc, aż ktoś zawołałŹródło : Capture Instagram

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.