Strona główna » Zwierzęta » Były bezpański kot przezwycięża amputację ucha dzięki miłości kociego brata

Były bezpański kot przezwycięża amputację ucha dzięki miłości kociego brata

Były bezpański kot przezwycięża amputację ucha dzięki miłości kociego brata

Podobnie jak ludzie, koty również potrzebują pocieszenia i zachęty, gdy przechodzą przez trudny okres! Tego właśnie potrzebował Potato w trudnych chwilach swojego życia! Kot miał amputowane uszy, co udało mu się przezwyciężyć dzięki uczuciu swojego nowego kociego brata.

Bezpański kot z poważną chorobą!

Potato to bezpański kot znaleziony na ulicach Chin. Został zabrany do schroniska, gdzie został przeniesiony do działu weterynaryjnego w celu uzyskania specjalnej opieki. W rezultacie specjaliści ds. zdrowia zwierząt odkryli, że ma onpoważną chorobę uszu.

Kot cierpiał nagruczolaki ceruminous, łagodny stan nowotworowy , który znajduje się w przewodzie słuchowym. Po nieudanych próbach leczenia lekarze zdecydowali się na leczenie chirurgiczne. Uznali, że jest to jedyny sposób, w jaki Potato może wyzdrowieć.

Czytaj dalej
Bezpański pies przyciąga uwagę na parkingu, kobieta w końcu dowiaduje się dlaczego!

Weterynarze usunęli kotu uszy, ale nie ogłuchł. Ale jedno jest pewne, ten krok miał być ciężką próbą dla Ziemniaka. Utrata części ciała musiała być trudna.

Były bezpański kot pokonuje amputację ucha dzięki miłości kociego brataŹródło: Capture Instagram

Ale nawet jeśli amputacja była trudna, był to również jedyny sposób, aby odłożyć na bok swoje życie tułacza. Ten kot żył zgodnie z powiedzeniem: „Po burzy przychodzi dobra pogoda”. Ziemniak był kiedyś bezpańskim kotem ale miał szczęście, że został adoptowany przez kochający dom.

Nowa troskliwa rodzina!

Ziemniak znalazł nowy dom głównie na czas swojej operacji. Kot spędził rekonwalescencję z nową rodziną, a nie w schronisku dla zwierząt. Odpoczynek okazał się zbawienny, gdyż nowi rodzice zapewnili mu radość i dobrobyt.

Ale oprócz tego Potato miał również okazję poznać swojego nowego najlepszego przyjaciela. O imieniu Horlick, ten ostatni nie zawahał się wspierać pomimo jego odmienności. Nie postrzegał go jako niepełnosprawnego kota, ale jako członka swojej rodziny.

Czytaj więcej
Goryl nie chce dać spokoju opiekunce zoo, która załamuje się, gdy dowiaduje się dlaczego

Horlick wcielił się w rolę starszego brata obrońcy dla Potato. Ponadto zapewniał komfort i bezpieczeństwo swojemu przyciętemu kociemu bratu. Obaj spędzają większość czasu razem.

I bardzo często odpoczywają razem, przytulając się. To oczywiście było to zachęta Niezachwiana zachęta Horlicka pomogła Potato poradzić sobie z życiowymi wyzwaniami. Niepełnosprawny kot był w stanie z łatwością pokonać swoje lęki dzięki Horlickowi.
Były bezpański kot pokonuje amputację ucha dzięki miłości kociego brataŹródło: Capture Instagram

Cat: Bardzo inspirująca historia!

Ta wspaniała historia opowiedziana przez SBLY Animal Chanel jest bardzo inspirująca. Zwierzęta potrafią wspierać się nawzajem w trudnych chwilach. A doświadczenia tego niepełnosprawnego kota i jego najlepszego przyjaciela są na to żywym dowodem.

pic.twitter.com/Ib8cMdzsmR

Czytaj dalej
Łamie prawo pozując ze swoim pitbullem, interweniuje policja!

– nelimar (@nelimar165) 22 maja 2023 r.

Nie ma lepszego sposobu niż pomaganie sobie nawzajem aby sobie poradzić. Fakt, który trudno dostrzec w dzisiejszych czasach w świecie, w którym żyjemy. Horlick i Potato są teraz jeszcze bliżej niż kiedykolwiek!

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy odwiedzenie kategorii Zwierzęta.

Do poczytania
Impreza zamienia się w dramat, kot przestraszony fajerwerkiem znika na odludziu!

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.