Strona główna » Zwierzęta » 74-letnia kobieta walczy z aligatorem, aby uratować swojego psa

74-letnia kobieta walczy z aligatorem, aby uratować swojego psa

Historia odważnej 74-letniej kobiety o imieniu Suzan Marciano poruszyła tysiące internautów po tym, jak pomogła swojemu psu Nalu w USA.

Suzan ujawniła, że była spacerując ze swoim zwierzakiem w Burt Aaronson South Country Regional Park. To właśnie wtedy do jego psa nagle podszedł ogromny gad.

Więc zwierzę został poważnie zaatakowany przez aligatora która niespodziewanie wyłoniła się z jeziora. Pierwszy raz zdarzyło im się coś tak niezwykłego.

Zacięta walka między kobietą, jej psem i aligatorem

Starsza kobieta następnie walczyła z aligatorem, aby uzyskać go do uwolnienia jej psa. Obaj zostali ranni po zaciętej walce z gadem.

„Ja tylko wystawić ręce w powietrzeWszedłem do wody i spłynąłem na aligatora. Gdy się wyrywałam, aligator złapał mnie za rękę, ciągnęłam dalej i puścił – opowiadała kobieta.

Warto również wspomnieć, że. pies przeszedł operację Właściciel psa również został opatrzony przez personel medyczny po doznaniu urazu ręki. Właściciel psa również został opatrzony przez personel medyczny po doznaniu urazu ręki.

„Gdybym nie zrobił tego, co zrobiłem, straciłbym ją i byłoby to dla mnie jeszcze bardziej straszne, powiedział nauczyciel Nalu.

You may be interested in :

Korzyści z posiadania zwierzęcia w domu:

Według niektórych badań, zwierzęta odgrywają ważną rolę w życiu człowieka. Oto korzyści dla rozwoju członków gospodarstwa domowego.

Ograniczają choroby:

– Według badań, zwierzę domowe przyczynia się do obniżenia ciśnienie krwi i zmniejszają częstość akcji serca.

Wideo: 74-letnia kobieta walczy z aligatorem, aby pomóc swojemu małemu psuŹródło : Capture Instagram

– Wykazano, że dzieci urodzone w rodzinach ze zwierzętami domowymi mają mniejsze ryzyko rozwoju alergii lub astmy.

Rozwój dziecka:

-Psy odgrywają istotną rolę w rozwoju dzieci, zapewniając im bezpieczeństwo, niezależność i towarzystwo.

-Uczą wartości i odpowiedzialności.

-Dzieci przychodzą zobaczyć swojego zwierzaka jako bezwarunkowego przyjaciela i uczą się doceniać prawdziwe znaczenie czystej miłości.

Świadczenia społeczne:

-Ludzie chętniej podchodzą, uśmiechają się i rozmawiają z osobą idącą ulicą ze szczeniakiem.

-Zwierzęta domowe zapobiegają uczuciu samotności i depresji.

-pomagają w zapewnieniu wsparcia społecznego osobom, które doznały straty, a także zmieniają swój stan emocjonalny.

-Pies zachęca do pozytywnych działań w ludziach, nie wspominając o znaczeniu bycia odpowiedzialnym „psim tatą” i zaleceniu karmienia prawidłowo karmić psa.

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, zalecamy aby sprawdzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.