Strona główna » Zwierzęta » 5 kotów, które rozśmieszyły ludzi w konkursie fotograficznym

5 kotów, które rozśmieszyły ludzi w konkursie fotograficznym

Zwierzęta domowe oferują niekończące się chwile radości i śmiechu z powodu ich szczególnego sposobu działania w różnych sytuacjach. Filmy i zdjęcia psów, koty, papużki czy inne zwierzaki zazwyczaj zdobywają miliony polubień na platformach TikTok i Instagram. Ponadto niektóre zwierzęta stają się nawet influencerami, takimi jak Kabosu, Nala Cat, Jiffpom i Itsdougthepus, aby wymienić tylko kilka.

Paul Joynson-Hicks i Tom Sullamfundatorzy obu nagród, zainicjowali te projekty po tym, jak ten pierwszy znalazł na jednym ze swoich zdjęć ptaka patrzącego w dół ogona.

Celem konkursu jest „zaangażowanie i zachęcenie ludzi do rozpoczęcia wspierania małych organizacji charytatywnych, z którymi dzielimy tę planetę”, wyjaśnili na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Miłość do zwierząt domowychMiłość do zwierzaków, śmiech i emocje, które wnoszą do codziennego życia były ich inspiracją. Dzielimy się więc z Wami zdjęciami, które wygrały w swoich kategoriach lub na które publiczność oddała najwięcej głosów.

Boom Boom
Źródło : Capture Instagram

Japoński fotograf kotów Kenichi Morinaga wygrał w kategorii kotów swoim zdjęciem dwóch kotków, jednego białego i jednego rudego w kolorze miodu, trzymających się za głowy.

Proszę!
Źródło : Capture Instagram

Sarah-Fiona Helme rywalizowała o najlepsze zdjęcie w kategorii kotów. Choć nie wygrała, była jednym z najczęściej komentowanych zdjęć. Jej pupil rzeczywiście wykazał się absolutnie niesamowitym podejściem do żebrania o jedzenie.

Kotka zidentyfikowała jako Rosie ” pomógłw rzeczywistości jego właściciel w szklarni, gdy postanowiła stanąć na dwóch nogach. Następnie poprosiła, w bardzo czuły sposób, o jeden ze swoich ulubionych przysmaków. Sarah powiedziała, że po zrobieniu zdjęcia nie mogła się oprzeć jego twarzy i postanowiła dać mu swój przysmak.

Kotka wspinaczkowa
Źródło : Capture Instagram

Japoński fotograf Kazutoshi Ono wykonał też najbardziej nagłośnione zdjęcie konkursu. Pokazuje on swojego małego szaro-białego kota „desperacko” próbującego wydostać się przez drzwi w korytarzu domu.

Dlatego w próbie ucieczki kotek uczepił się drzwi. „Czasem tak skacze i wisi na drzwiach, że chce się wydostać, wyjaśnił artysta który za pośrednictwem swojego konta na Instagramie często dzieli się sesjami zdjęciowymi różnych kotów.

Influencer kotów
Źródło : Capture Instagram

Morinaga oprócz podjęcia pierwszy miejsce w kategorii koty, udało się mieć kolejne zdjęcie wśród najczęściej komentowanych. Opis obrazu nie mówi o nim zbyt wiele. Rzeczywiście, na zdjęciu widać kota ze statywem do telefony komórkowe.

Japończyk sugeruje tylko, że zwierzę było ” zrozumieć „Zapytano go, jak może przesłać zdjęcie na swoje portale społecznościowe. Niestety, po wielu próbach jego misja zakończyła się niepowodzeniem.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.