Strona główna » Zwierzęta » 4 psy nie ruszają się z drzwi szpitala, wszyscy są zaskoczeni, gdy dowiadują się dlaczego

4 psy nie ruszają się z drzwi szpitala, wszyscy są zaskoczeni, gdy dowiadują się dlaczego

4 psy nie ruszają się spod drzwi szpitala, wszyscy ze zdziwieniem dowiadują się dlaczego

Mężczyzna potrzebował godziny na wyjście, a jego cztery psy do tego czasu nie opuściły wejścia do ośrodka. Recepcjonista w tym szpitalu w Brazylii doświadcza codziennie mnóstwa sytuacji. Ale ta była bez wątpienia najbardziej poruszająca. 9 grudnia ubiegłego roku bezdomny mężczyzna musiał być leczony w izbie przyjęć. Do szpitala towarzyszyli mu jego najlepsi przyjaciele, cztery psy.

Zwierzęta nie opuszczały drzwi, obserwując każdy ruch wewnątrz szpitala. W żaden sposób nie chciały porzucić swojego pana.

Cris Mamprim to nazwisko recepcjonistki, która fotografowała wierne zwierzęta

„Nie wiem, jak wygląda jego życie, ani dlaczego jest na ulicy, i nie oceniam go. Ale podziwiam szacunek i miłość miłość jego zwierzaki” Cris skomentował w swoim wpisie na Facebooku.

Czytaj więcej
Jej pies zrobił kupę w jej ustach, gdy spała, prawie umarła

4 psy nie ruszają się spod drzwi szpitala i wszyscy są zaskoczeni, gdy dowiadują się dlaczegoŹródło : Capture Instagram

Mężczyzna wyszedł z domu o 3 rano, a czekały na niego jego 4 wierne psy.

Posiadanie zwierzątka jest bardzo dobre dla dorosłych, dla dzieci i dla osób starszych. Każdy cieszy się z towarzystwa psa, bo korzyści jakie nam przynosi są niezliczone. Gdy wracasz zmęczony z pracy do domu, on cieszy się, że może być z tobą. Jeśli jesteś smutny, przytulają się do ciebie. A jeśli potrzebujesz oczyścić głowę, możesz chodzić z nim na spacery i wycieczki.
4 psy nie ruszą się z drzwi szpitala i wszyscy są zaskoczeni, gdy dowiadują się dlaczegoŹródło : Capture Instagram

Nie ma przyjaźni bardziej szczerej i prawdziwej niż ta oferowana przez psy.

Powody, dla których warto posiadać psa

Pies kocha swojego właściciela bez względu na wszystko. Będzie cię kochał niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz. Rzeczywiście, jest całkowicie lojalnym towarzyszem. Co więcej, już nigdy nie zabraknie ci czułości.

Czytaj więcej
Przerażające wideo rodziny będącej ofiarą brutalnego ataku małpy

Psy potrafią określić twój nastrój. Kiedy jesteś smutny lub chory, on to wyczuje i zawsze będzie przy tobie.

Z drugiej strony, psy są bardzo ekstrawertyczne. To, w połączeniu z ich spacerami, chęcią interakcji z innymi psami i ludźmi lub ich zabawą, sprawia, że jesteśmy bardziej towarzyscy wobec zwierząt i obcych.

Właściciele psów rzadziej chorują. Dzieje się tak, ponieważ psy wystawiają nas na działanie pewnych zarazków i bakterii, które w niewielkim stężeniu pomagają układowi odpornościowemu być aktywnym i gotowym do walki. Ponadto badania pokazują, że dzieci, które posiadają psy, nie cierpią na alergie tak bardzo jak dorośli.

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Czytaj więcej
Biorą swoje psy do kąpieli w stawie, umierają kilka godzin później

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.