Strona główna » Zwierzęta » 2 gigantyczne węże zrywają dach domu, łącząc się w pary

2 gigantyczne węże zrywają dach domu, łącząc się w pary

Dwa węże, ważące odpowiednio 32 i 25 kilogramów, położyły kres spokojowi panującemu w domu. Olbrzymie zwierzęta rzeczywiście weszły do domu przez dach.

Ta rodzina wyobrażała sobie coś innego, inne zwierzę, na przykład małpę. Ale nigdy nie sądzili, że te dwa gigantyczne węże były sprawcami.

Niedziela, młoda Malezyjka która spała w pokoju zauważyła, że na jej łóżku i żaglach jest dużo piasku. Ponadto zobaczyła tworzące się pęknięcie na suficie. Nie rozumiejąc, co się dzieje, wyczyściła następnie zabrudzoną odzież.

Czytaj więcej
Dlaczego twój pies ma czarną plamę na języku? Odpowiada lekarz weterynarii

„Po tym wydarzeniu córka siedziała u mnie w pokoju po południu. Nie była w swoim pokoju, bo chciała wyczyścić żagle i swoje łóżko. Powiedziała mi: 'Jest OK, zmienię je w poniedziałek'”, powiedziała matka.

2 olbrzymie węże zrywają dach domu podczas godów

Podczas czatowania w drugim pokoju, nagle zawaliła się spora część sufitu. Przerażeni tym, co się działo, zobaczyli parę węży zwiniętych jak do godów, ukrywających się w jednej części konstrukcji. Wówczas interweniowały służby ratunkowe. Próbowano je złapać, ale jeden z nich uciekł do sąsiedniego domu.
Wideo: 2 gigantyczne węże zrywają dach domu podczas godówŹródło : Capture Instagram

„Wyobraziłem sobie coś innego, na przykład małpę, ponieważ dom obok ma dużo roślinności. W nocy zawsze są różne hałasy, ale nigdy nie pomyślałam o wężu na dachu” – dodała kobieta.

Gdy tylko udało im się ściągnąć i opanować jednego z gadów na ziemię, ruszyli za drugim, aby zapobiec dalszym szkodom. Według raportu władz, są to członkowie rodziny pytonów. Jeden miał pięć metrów długości, a drugi cztery. Władze wypuściły węże w bezpieczne miejsce.

Czytaj więcej
Dlaczego psy gonią koty i jak tego uniknąć?

„Na szczęście sufit nie zawalił się ostatniej nocy (kiedy jej córka spała). To oznacza, że Allah (Bóg) chce nas znowu chronić” – podsumowała matka.

pic.twitter.com/2qWh6DYUOI

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 4 marca 2023 r.

Czytaj więcej
Dlaczego powinieneś wyprowadzać psa na spacer co najmniej 3 razy dziennie

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Related post

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.